Babītes U14 komanda iekļūst finālā.

Babītes U14 vecuma komandai izdevies izcīnīt tiesības spēlēt finālā. Pusfinālā sērijā, divu spēļu summā, pārspējot Bauskas novada komandu.

Pirmajā spēlē, izmantojot sava laukuma priekšrocības, mūsu komanda spēra platu soli fināla virzienā, uzvarot spēli ar rezultātu 10:3. Jau spēles pirmajā trešdaļā komanda ieguva četru vārtu pārsvaru (5:1) un spēles gaitā pārsvaru tikai palielināja. Lielisku spēli vārtos aizvadīja Olivers Vasiļevskis tiekot galā ar 24 pretinieku komandas metieniem un lielā mērā izšķirot spēles gaitu.

Rezultatīvākie šajā spēlē: T.Breikšs 5(3+2), T.Dūrens 5(2+3), B.Brūvers 4(3+1), D.Puļķis 2(2+0), K.Kleistrovs 1(0+1), N.Kantāns 1(0+1), M.Krieviņš 1(0+1)

Minimāls zaudējums izbraukumā (4:6), neliedz Babītes komandai sasniegt finālu.

Pretinieku komandu nostādot bezizejas situācijā, Babītes jauniešiem, jau no spēles pirmajām minūtēm, vairāk darba bija savā aizsardzības zonā. Tomēr atbildot ar bīstamiem pretuzbrukumiem un vairākkārt uz brīdi pārņemot iniciatīvu, izdevās sagādāt lielas problēmas pretinieku komandai  iegūt sev nepieciešamo rezultātu. Diemžēl izvairīties no zaudējuma spēlē Babītes jauniešiem neizdevās, tomēr tas neliedz kvalificēties fināla spēlei 07.05. Lielvārdē.

Rezultatīvākie šajā spēlē: T.Breikšs 3(2+1), T.Breikšs 2(1+1), K.Jeromāns 1(1+0), A.Bitāns 1(0+1), N.Kantāns 1(0+1).